czwartek, 26 lutego 2015

Włosy-szampon i odżywka Vital Derm

Tym razem podzielę się spostrzeżeniami na temat szamponu i odżywki z olejkiem arganowym
 Vital Derm :-)
Komplet ten dostałam od siostry na gwiazdkę, na chwilę obecną jest już ku końcowi.


Opis, skład i użytkowanie :


Sądzę że nie ma sensu przepisywać tego co obiecuje producent, ważniejsze są realne odczucia ale krótko mówiąc obiecuje nam  gładkość, blask, miękkość, nawilżenie i regenerację czyli wszystkie te dobrodziejstwa które idą w parze z olejem arganowym.


Mówiąc szczerze jestem specyficznie nastawiona do tego typu produktów bo olejek ten zaczęto dokładać praktycznie do wszystkiego i mając sporo takich kosmetyków nie widziałam jakiegoś szałowego efektu.

Ale wracając do tego kompletu,mamy produkty o pojemności 400 ml w dodatku w butelce z pompką co jest bardzo na plus bo ułatwia nam to aplikacje. Zarówno szampon i odżywka ładnie pachną i są przyjemne dla włosów, zaraz po umyciu są one delikatne i gładkie, co do ich regeneracji jakiegoś znaczącego efektu nie zauważyłam ale też się nie pogorszyły. Jedyne czego mi tu brakuje to ochrony koloru co przy moich farbowanych włosach bardzo by się przydało. Sądzę jednak ze produkty są warte zakupu i sprawdzenia bo jak wiadomo do każdych włosów będą pasowały inaczej. Ja na chwilę obecną mam już zakupiony szampon z serii profesjonalnej dla zakładów fryzjerskich więc zobaczymy jak ten sie sprawdzi.

To na dziś tyle, jutro jak dam radę to będą moje świeżo zrobione pazurki i recenzja mojej ulubionej hybrydy :-)

Chciałabym zmienić wygląd bloga na bardziej korzystny ale to chwile potrwa bo kompletnie nie mogę się odnaleźć w tych wszystkich funkcjach więc proszę o chwilę cierpliwości lub jakieś wskazówki z Waszej strony. 

1 komentarz: