piątek, 5 lutego 2016

Nowości w stylizacji paznokci, czyli efekt szklanych paznokci

Jakiś czas temu w stylizacji paznokci pojawiła się nowość jaką są szklane paznokcie. Efekt ten uzyskujemy za pomocą specjalnej folii, która niestety stacjonarnie jest u mnie niedostępna i niestety musiałam trochę poczekać, aż uda mi się przetestować tego typu zdobienie. Próbowałam zrobić to folią ciętą, której kiedyś używało się do wtapiania w żele, ale nie daje takiego efektu.

Dziś pierwsze próby z folią Indigo , więc czas się pochwalić :)Piękny, granatowy Semilac 088 Blue Ink w połączeniu ze szklanym efektem, co wy na to ? :)

Malowane paznokcie akrylowe, tradycyjny lakier w odcieniu mieniącego granatu oraz szklany efekt wykonany na białej hybrydzie :)
Nie wiem jak ten efekt wychodzi na zwykłych lakierach, ale obawiam się że jest to średnio możliwie bo folię trzeba trochę zatopić żeby się trzymała i nie zawadzała, także przy tradycyjnej formie może nie być to łatwe. Jeśli któraś z Was próbowała to dajcie znać.

Na dziś to tyle, niebawem zapewne więcej takich stylizacji a tymczasem uciekam brać się za swoje pazurki, miłego wieczoru :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz